Переоборудование микроавтобусов, реанимобилей, перетяжка катеров и салонов авто

На автомобили
Ланос, Сенс, Таврия
полный ассортимент
запасных частей

UA

 

Навигация

Счётчик

 
 

Хонда ХРВ 2016 р. – золота середина

Honda HR-V 2016 р. – це повністю новий автомобіль, який заповнив нішу у модельному ряді між компактним позашляховиком CR-V та меншим хетчбеком Fit, поєднавши в собі кращі якості кожного з них. Його можна вважати молодшим братом автомобіля CR-V, завдяки висоті кузова та повному приводу. Разом з тим, демонструючи надзвичайну легкість в управлінні, практичні розміри та гнучкий інтер’єр, який завершують 2 «чарівні» сидіння другого ряду, новий Хонда ХРВ можна розглядати, як альтер-его автомобіля Fit у кузові позашляховика. 5-місний HR-V ознаменував входження компанії Honda в сегмент малогабаритних кроссоверів SUV, до складу якого входять такі конкуренти, як Mazda CX-3, Jeep Renegade, Chevy Trax та Fiat 500X. Основною ціллю цього автомобіля є надання своєму власнику більше переваг за менші кошти. Та, варто відзначити, що він успішно її досягає, завдяки легкій манері водіння, гарній економії палива та більшому, ніж ви думаєте, салону.

Що нового у 2016 р.?

Хонда ХРВ 2016 року являє собою концептуально новий кроссовер SUV. Маючи розміри середні між автомобілями Fit та CR-V, він експлуатує 4-циліндровий двигун, який спожиає 6.72 л на 100 км і, поєднується з механічною трансмісією або автоматичним варіатором.

Салон автомобіля HR-V демонструє високоякісні матеріали та елітне обладнання. Обшивка сидінь у коричневій шкірі доступна для топових комплектаціях, однак, всі версії обладнані LCD інтерфейсом інформаційно-розважальної системи, у центрі приладової панелі. Базова версія LX обладнана простими аудіо- та клімат-системами з традиційними кнопками та ручками, в той час, як версії EX та EX-L використовують сенсорні системи. Також, є можливість відкинути спинку переднього пасажирського сидіння, що дозволяє транспортувати різні довгі та громіздкі речі.

В Honda HR-V вам сподобається

Якщо ви надзвичайно сильно бажаєте купити автомобіль Хонда, який стирає різницю між моделями Fit та CR-V – ХРВ повністю задовольнить ваш запит. Також, він має досить розумну ціну, разом з тим, пропонує оформлення салону та обладнання більш високого класу, ніж те яке ви знайдете у автомобілі Fit.

В Хонда ХРВ вам може не сподобатись

Новий HR-V не вирізняється такою привабливою спритністю, як Mazda CX-3 або Fiat 500X, та не володіє якостями позашляховика, як Jeep Renegade. Доступний лише один тип двигуна. Якщо ви хочете бути власником компактного кроссовера, який має великі можливості буксирування – зверніть увагу на автомобіль Renegade або, більший позашляховик цього ж бренду - Honda CR-V.

 

Вернуться назад

 

Полезная информация для автолюбителей

Парковочные барьеры: купить или заказать на СТО Комфорт-49.

Парковочные барьеры
 
 
 
© Создание сайта логотип студии V-49 All right reserved 2008-2015.