Переоборудование микроавтобусов, реанимобилей, перетяжка катеров и салонов авто

На автомобили
Ланос, Сенс, Таврия
полный ассортимент
запасных частей

UA

 

Навигация

Счётчик

 
 

Тепло у авто: комфорт від Webasto

Професійні водії та автолюбителі користуються автомобільними опалювачами для того, щоб створити затишок у салоні навіть за холодної погоди. Це потрібно для комфорту і водія, і пасажира автобуса. Обігрів салону чи кабіни потрібен для комфортної роботи водіям, що працюють на маршрутах з великими відстанями. З усіма властивостями сучасних автообігрівачів можна ознайомитись на сторінці https://www.taho.com.ua/ua/webasto.html, де пропонуються портативні та стаціонарні моделі цього корисного устаткування. Чим відрізняється автомобільний спеціалізований обігрівач від традиційних методів створення тепла у салоні?

Автозапуск і додатковий комфорт двигуну

Звичайні обігрівачі розраховані на споживання електрики. Але таке джерело потребує її вироблення у значній кількості, зазвичай під час руху авто із досить великою швидкістю.

Автообігрівачі розраховані на автономний запуск системи прогріву двигуна та рідин, що циркулюють у моторі. Така модифікація пристрою не потребує ввімкнення мотору, що значно збільшує моторесурс. Це дозволяє впевнено почувати собі водієві навіть за умови дуже низьких температур (-40 градусів) і розміщення авто на відкритому повітрі без обігріву.

Інші переваги автообігрівача

Системи автономного внутрішнього обігріву дозволяють розв’язати чимало інших проблем, пов’язаних із впевненою експлуатацією авто:

  • швидкий старт двигуна із переходом на оптимальну потужність. За мінімальний час, без додаткового прогріву і витрат пального авто починає рух за графіком;
  • комфортна температура салону, що знижує ризики появи хвороб у водія, пов’язаних із переохолодженням. Це збільшує ефективність використання робочого часу;
  • зниження навантажень на електричну систему авто, в тому числі на обігрів за допомогою генератора чи акумулятора;
  • можливість запрограмувати автопідігрів, що дозволяє завчасно ввімкнути систему для підготовки авто для виходу на маршрут.

Безпека руху

Робота обігрівача дозволяє забезпечити комфортні умови водієві та створити максимально сприятливі умови для концентрації уваги на дорозі:

  • змога вільно рухатись водієві завдяки можливості зняти незручний зимовий одяг. Це збільшує рухову активність, сприяє швидкому реагуванню водія на мінливу дорожну ситуацію;
  • позбавлення «заморожування» вікон. Це дає максимальній розмір оглядового простору на дорозі;
  • стабільна робота очищувачів лобового скла від намерзань і накопичень снігу.

 

Вернуться назад

 

Полезная информация для автолюбителей

Парковочные барьеры: купить или заказать на СТО Комфорт-49.

Парковочные барьеры
 
 
 
© Создание сайта логотип студии V-49 All right reserved 2008-2015.