Переоборудование микроавтобусов, реанимобилей, перетяжка катеров и салонов авто

На автомобили
Ланос, Сенс, Таврия
полный ассортимент
запасных частей

UA

 

Навигация

Счётчик

 
 

«Віннер Автомотів» - продаж та обслуговування авто Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover.

«Віннер Автомотів»

На сьогоднішній день потенційні автовласники при покупці автомобілів віддають перевагу великим автоцентрам.

Причин такої ситуації кілька.

По-перше, великі компанії завозять машини безпосередньо і можуть дозволити собі мінімальні націнки на авто.
По-друге, вони мають власні сервісні центри, обладнані за останнім словом техніки. Це дозволяє проводити професійну діагностику, точно виявляти проблемні деталі або вузли і, тим самим, мінімізувати витрати на ремонт.
До того ж, на складах таких автоцентрів завжди є в наявності, практично, всі запасні частини для конкретної марки і моделі авто.

Розглянемо позитивні моменти реалізації великого автомобільного проекту на прикладі компанії «Віннер Автомотів» (Київ).

«Віннер Автомотів» на даний момент спеціалізується на продажах і обслуговуванні автомобілів чотирьох марок - Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover. Ознайомитися з повним переліком реалізованих моделей можна, перейшовши за посиланням http://www.winnerauto.ua/cars/all_cars/.
Якщо Ford це, фактично, народне авто, то три останні марки асоціюються у наших покупців з достатком і надійністю.

Тобто, ми бачимо грамотно обрану концепцію орієнтації на потенційних клієнтів з різним рівнем доходу, які можуть купити як недорогий Ford Fiesta, так і розкішний Land Rover Range Rover.

Автомобілі можуть бути придбані як відразу за повну вартість, так і в кредит або в лізинг. Співробітники «Віннер Автомотів» запропонують максимально вигідні умови і роз'яснять всі нюанси питання, які завжди можна обговорити в спеціально облаштованих для цих цілей переговорних кімнатах автоцентру.

Всі чотири автосалони (дизайн приміщень виконаний у стилі відповідних брендів) та сервісні центри розділені по маркам авто, розташовані в одній двоповерховій будівлі загальною площею трохи менше десяти тисяч квадратних метрів.
Автоцентр і всі супутні служби працюють з одним вихідним днем (неділя).
Одночасно фірмові станції технічного обслуговування можуть прийняти до п'ятдесяти клієнтів, які потребують як в регулярному технічному обслуговуванні, так і плановому і неплановом ремонті.
Мити машину попередньо не треба, на території знаходиться професійна мийка.
Якщо нікуди дівати дітей, то їх можна взяти з собою. Обладнана дитяча кімната займе їх на весь час здійснення обслуговування.
Дорослі члени сім'ї можуть з користю провести час у кав'ярні, з'єднаної з Всесвітньою Павутиною якісним високошвидкісним Інтернетом.

Сервісні центри виконують повний перелік робіт з автомобілями марок Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover - від планового огляду і ТО до повної комп'ютерної діагностики всіх вузлів машини та капітального ремонту двигуна.

Якщо ви хочете придбати авто однієї з перерахованих вище марок або прийшов час для їх обслуговування, то кращого варіанту, ніж «Віннер Автомотів» вам не знайти.

Вернуться назад

 

Полезная информация для автолюбителей

Парковочные барьеры: купить или заказать на СТО Комфорт-49.

Парковочные барьеры
 
 
 
© Создание сайта логотип студии V-49 All right reserved 2008-2015.